W związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 10.08.2022 r. (środa) od godz. 8:00 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla budynków położonych przy ul. Moniuszki nr 4, osiedla Tysiąclecia (oprócz bloków nr 1, 2, 7,12).


Za niedogodności związane z zakłóceniami w zaopatrzenie w wodę przepraszamy.

 

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne „Eko-Skawa” sp. z o.o. w Makowie Podhalańskim informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej mogą wystąpić okresowe wahania ciśnienia wody dla części odbiorców wody w miejscowości Maków Podhalański.

Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.

 

 

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne „Eko-Skawa” sp. z o.o. w Makowie Podhalańskim informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 7:50 do godz. 13.30 w dniu 06 maja 2022 r. (piątek) dla: ulic: Sosnowa w Makowie Podhalańskim.

Za niedogodności związane z zakłóceniami w zaopatrzenie w wodę przepraszamy.

 

 

W związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej w dniu 13.04.2022 r. (środa) od godz. 9:00 do godz. 11.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla budynków położonych przy ul. Moniuszki nr 4, osiedla Tysiąclecia (oprócz bloków nr 1, 2, 7,12).


Za niedogodności związane z zakłóceniami w zaopatrzenie w wodę przepraszamy.

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne "Eko-Skawa" Sp. z o.o. w Makowie Podhalańskim informuje odbiorców wody korzystających z wodociągu w Grzechyni, że po ponownych badaniach jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi spełnia wymagania dotyczące jakości wody do spożycia.

Komunikat dla odbiorców wody - ujęcie Grzechynia